TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 13-02-2021 10:36   Güncelleme : 13-02-2021 11:02

LG Ergo oyun monitörü yüksek performans sağlıyor

LG 27GN880-B Ergo oyun monitörü, beden sağlığına daha az zarar verirken IPS panel, yenileme hızı ve renk yelpazesinin genişliğiyle yüksek oyun performansı sağlıyor.

LG Ergo oyun monitörü yüksek performans sağlıyor

LG Ergo oyun monitörü, ergonomik yapısıyla uzun saatler boyunca ekran başından kalkmayan oyun severlere kaliteli bir ekran deneyimi sunuyor. 

LG Electronics'ten (LG), yapılan açıklamaya göre, LG Ergo oyun monitörü ile kaliteli izleme deneyiminin yanı sıra, konfor sağlıyor.

LG 27GN880-B oyun monitörü ile gelen ergonomik stant kullanıcılara ekstra esneklik sunuyor.  Ergonomik standın sunduğu bu esneklik; ekranın ergonomik bir şekilde genişletilip daraltılmasını, döndürülmesini, ekseni etrafında çevrilmesini, yükseltilip eğilmesini mümkün kılmanın yanı sıra kullanıcıların daha rahat oyun oynaması için mükemmel ekran konumu elde edilmesini sağlıyor.


IPS panel ve geniş renk skalası


Olağanüstü hız sağlamak üzere tasarlanan LG 27GN880-B oyuncuların, Nano IPS 1 milisaniye hız, daha az ardıl görüntü ve hızlı yanıt süresi oynama verimini artırıyor. DCI-P3 renk gamının yüzde 98’inden oluşan geniş bir renk spektrumunu destekleyen LG U 27GN880 -B, HDR10 ile yüksek renk kalitesi ortaya koyarak mükemmel bir görsel gerçekçilik sunuyor. Bu sayede oyun severler, hangi savaş alanında olurlarsa olsunlar, kendilerini aksiyonun tam ortasında hissediyorlar.

NVIDIA tarafından test edilen ve resmi olarak doğrulanan G-Sync uyumlu LG UltraGear 27GN880-B monitörü, sahip olduğu 144 Hertzlik hız, oyuncuların sonraki kareyi hızlı bir şekilde görmelerini ve görüntünün sorunsuz akmasını sağlıyor. Bu sayede oyuncular rakiplerine hızlı tepki verip kolayca hedefe nişan alabiliyor.

Siyah dengeleyici özelliğine sahip 27GN880-B, kullanıcıların ortamlarındaki en karanlık yerlerde gizlenen keskin nişancıları fark edip kaçabilmesine, flaş bombasından hızlıca uzaklaşabilmesine imkân tanıyor. Atış hassasiyetini artırmak için ekranın ortasına sabitlenmiş durumda olan nişan imleci oyunculara ekstra kolaylık sağlıyor. AMD FreeSync Premium teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi sağlayan LG 27GN880-B, bu teknoloji ile ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse tamamen ortadan kaldırıyor.