EKONOMİ
Giriş Tarihi : 31-03-2021 14:17   Güncelleme : 31-03-2021 14:17

"Tarım Kredi Kooperatif Market"in 205'inci şubesi açıldı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine (Tarım Kredi) bağlı olan "Tarım Kredi Kooperatif Market"inin 205'inci şubesi Ankara'da bir törenle faaliyete başladı.

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, açılış töreninde yapmış olduğu konuşmada, Tarım Kredi'nin üretici ve tüketici arasında köprü olma noktasında yapılandırmasını hızlı bir şekilde yürüttüğünü belirtti.

Bugün Tarım Kredi Kooperatif Market'in 205'inci şubesinin açılışını gerçekleştirdikleri bilgisini veren Poyraz, "Mayıs ayı sonunda 300'üncü marketi açmayı hedefliyoruz. Bu sene sonunda da 500 rakamını inşallah yakalayacağız. Hem kalite hem de fiyat avantajını aynı anda bu mağazalarda inşallah tüketiciyle buluşturacağız." şeklinde konuştu.

Tarım Kredi'nin ürünlerini dijital kanalar aracılığıyla da tüketiciylebiraraya getireceklerirni belirten Poyraz, tüketiciye uygun fiyatlı ürün sunarken doğal ürünleri de tüketiciyle buluşturmayı istediklerini aktardı. Poyraz, üretici ve tüketicinin sorunlarını en aza indirmekiçin çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.

Marketin açılışına, Tarım Kredi yetkilileri, Tarım Kredi Market ve Pazarlama Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım ile çalışanlar ve vatandaşlar katılım gösterdi.