SPOR
Giriş Tarihi : 28-05-2022 15:51   Güncelleme : 28-05-2022 15:58

Şampiyon Arnavutköy Belediye Spor Kutlama Yaptı

Arnavutköy Belediye Spor Play Off müsabakalarının Final karşılaşmasında Artvin Hopa spor karşısında 90+2 de Samet Günhan'ın attığı gol ile 1-0 galip geldi ve Şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyon Arnavutköy Belediye Spor Kutlama Yaptı

Arnavutköy Belediye Spor zorlu sezonun ardından şampiyonluğu elde ederek TFF 2. Lig’e yükseldi. Şampiyon takıma Arnavutköy 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda şampiyonluk kutlaması gerçekleştirildi. Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen kutlama programına binlerce taraftar katıldı. Organizasyonun ardından takım yöneticileri ve futbolcular temsili olarak kupayı tekrar kaldırdı. 

Ahmet Haşim Baltacı: “Arnavutköy Belediye Spor bu noktaya bileğinin hakkıyla geldi”

Düzenlenen programda konuşan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, “Sevgili genç kardeşlerim ve değerli hemşerilerim, bu güzel akşamda, bu anlamlı gecede bize bu onurlu anları yaşatan güzel kadroyu tebrik ediyorum. Bu meydan birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı, mutlu anlarımızı paylaşıp anlamlı günlerde bir araya geldik ama bugün bambaşka bir geceyi yaşıyoruz. Arnavutköy Belediye Sporumuzun özellikle futbol branşında çok kısa süre içerisinde basamakları çok hızlı bir şekilde çıkmak sureti ile bugün geldiği bu noktaya, bileğinin hakkı ile geldi. Bir kez daha sebep olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 

İbrahim Çekim: “Şimdiden yeni sezon hazırlıklarına başlamak gerek”

Çekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çekim‘de “ Arnavutköy büyüdüğümüz bir yer olması sebebi ile her başarı bizim için ayrı bir önem taşıyor sporun birleştirici gücünü önemsiyor ve destekliyoruz.. “ dedi ve sözlerine

Öncelikle bize şampiyonluğu getiren Abdulmenaf Batur başkanlığındaki Nihat Balan yönetimindeki Arnavutköy Belediye Spor oyuncularını ve  tüm ekibi , taraftarları Gönülden Tebrik ederim. Ayrıca Arnavutköy Belediye Spora desteklerini esirgemeyen başta belediye başkanımız Ahmet Haşim Baltacı ve tüm belediye personeli ile maddi manevi desteklerini eksik etmeyen tüm Arnavutköy’lü iş adamlarına da tebrik eder bu birlikteliğin ve başarıların daim olmasını dilerim.

Önemli olan sürdürülebilir başarıdır. Bununda en önemli parçası altyapı ve genç yaşta eğitimden geçer bizde bu bilinçte Çekim Holding olarak  Tenis branşında özel bir destek ve sponsorluk çalışması hazırlamıştık pandemi nedeniyle ertelediğimiz bu projeyi yakın zamanda faaliyete geçirmeyi düşünüyoruz .Bu minvalde yakın zamanda  Projeyi sunmak için Arnavutköy Belediye Spora bir ziyaret planlıyoruz. ” şeklinde konuştu.