GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-02-2021 08:17   Güncelleme : 19-02-2021 08:38

KGM Bülteni: Bazı yollarda trafik akışı tek şeritten yapılıyor

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. 

KGM Bülteni: Bazı yollarda trafik akışı tek şeritten yapılıyor

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre İzmit-Kandıra yolunun 19'uncu kilometresine kadar yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19'uncu kilometresindeki Aktaş-2 Köprüsü'nün tabliye onarım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Bursa-Yalova-İzmit yolunda çalışma var

Bursa-Yalova-İzmit yolunun 23-26'ncı kilometrelerinde Yalova geçişi, dört yol kavşak köprülerindeki çalışmalar dolayısıyla trafik akışı köprü yan kollarından sürdürülüyor.

İnegöl-Domaniç-Tavşanlı yolunun 12'nci kilometresindeki (Domaniç şehir geçişi) menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Of-Çaykara-Bayburt yolunda tek şeritli ulaşım

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 24 ve 25'inci kilometrelerindeki yapım çalışması sebebiyle ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

Silifke-Mersin yolunun 30'uncu kilometresindeki Karayar Tüneli'nde bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Akseki-Manavgat yolunda kontrollü trafik

Akseki-Manavgat yolunun 12'nci kilometresine kadar; Tokat-Sivas yolunun (Tokat çevre yolu) 17 ve 18'inci kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Kırşehir-Hacıbektaş-Nevşehir yolunun 8 ve 12'nci kilometrelerindeki köprülü kavşak ve yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Elâzığ-Bingöl yolunun 5 ve 9'uncu kilometrelerindeki üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.