ŞİRKET HABERLERİ
Giriş Tarihi : 30-03-2021 12:13   Güncelleme : 30-03-2021 12:33

Karsu Tekstil, Rehber Bağımsız Denetim ile anlaştı

Karsu Tekstil’in Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yayımlamış olduğu açıklamaya göre firmanın finansal raporlarının denetimi için Rehber Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş’nin seçildiği duyuruldu.

Karsu Tekstil, Rehber Bağımsız Denetim  ile anlaştı

Karsu Tekstil, Rehber Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş ile anlaştı

Karsu Tekstil’in Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yayımlamış olduğu açıklamaya göre firmanın finansal raporlarının denetimi için Rehber Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş’nin seçildiği duyuruldu.

Karsu Tekstil’in yapmış olduğu açıklamaya göre:

Şirketimizin, 26.03.2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında, 2021 hesap dönemi finansal raporların denetlenmesi için bağımsız denetim kuruluşu olarak Rehber Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine ilişkin karar Kayseri Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 29.03.2021 tarifinde tescil edilmiş olup, tescil yazısı bugün (30.03.2021) teslim alınmıştır.

Karsu Tekstil,

Türkiye’de tekstil sektöründe faaliyet gösteren marka değeri kazanmış bir kuruluştur. 1973 yılında Arif Molu’nun girişimi üzerine Kayseri’de Anonim Şirket olarak kurulmuştur. Kuruluş 1976 yılında ise iplik üretimine başlamıştır. 1980’li yılların ortasından itibaren dışa açılan kuruluş ihracatlar ile beraber yükselişini hızlandırmıştır. Yapmış olduğu yatırımlar ve teknolojik gelişmelere uyum sağlaması üzerine 1994 yılında şirket halka açılmış ve hisseleri borsada işlem görmeye başlamıştır

Rehber Consulting,

Denetim, Finansal Danışmanlık, Yeminli Mali Müşavirlik, Vergi ve Hukuk Danışmanlığı, Kurumsal Risk ve IT Danışmanlık hizmetleri veren, profesyonel, uluslararası bir hizmet firmasıdır. Kurulduğu 1981 yılından bu yana, mesleklerinde tanınmış, tecrübeli ortakları ve çeşitli alanlarda uzman personeli ile farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası firmalara pek çok konuda denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmuştur. Dünyanın önde gelen, en büyük uluslararası denetim ve danışmanlık kuruluşlarından biri olan ANTEA‘ın Türkiye üyesidir. Sunduğu hizmetlerde ve tüm faaliyetlerinde doğrudan Eurogroup Consult gözetimi ve denetimi altındadır. 36 yılda ortaya koyduğu performans, kaliteli hizmet anlayışı ve dinamik yapısı ile REHBER CONSULTING sektörde öncü ve güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.