EKONOMİ
Giriş Tarihi : 23-02-2021 15:34   Güncelleme : 23-02-2021 15:36

Bitci Teknoloji Real Betis’in sponsoru oldu

Geçtiğimiz günlerde Glasgow Rangers ile gerçekleştirdiği anlaşmayı duyuran Bitci Teknoloji, şimdi de La Liga’nın önde gelen ekiplerinden Real Betis’in resmi sponsorları arasına katıldı.

Bitci Teknoloji Real Betis’in sponsoru oldu

Blockchain alanında gerçekleştirdiği projelerle dünyadaki konumunu güçlendiren Bitci Teknoloji, taraftar token projelerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Türkiye’de Karşıyaka, Eskişehirspor ve A Milli Basketbol Takımları için benzer projeleri sürdüren, geçtiğimiz günlerde de ilk yurt dışı anlaşmasını İskoçya’nın ünlü kulübü Rangers ile hayata geçiren Bitci Teknoloji şimdi de Real Betis ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. 

BİTCİ.COM LOGOSU FORMADA YER ALACAK

İş birliği kapsamında Bitci Teknoloji, İspanyol kulübünün taraftarlarına yönelik bir token projesini hayata geçirecek. Türk yazılımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen Bitci Chain üzerinde çalışacak proje, kulüp taraftarlarına yönelik çok sayıda ilki bünyesinde barındıracak. Bunun yanı sıra Bitci Teknoloji iştiraklerinden Bitci.com’un logosu Real Betis futbol takımının formalarında ve takımın maçlarını oynadığı Estadio Benito Villamarín’de yer alacak.

TÜM DÜNYANIN GÖZÜ LA LİGA’DA

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar, Bitci Teknoloji’yi blockchain konusunda uzmanlaşmış küresel bir teknoloji şirketi haline getirme yolunda çok önemli adımlar attıklarını ifade ederken, “La Liga sadece Avrupa’da değil aynı zamanda dünyada en fazla takip edilen futbol organizasyonlarından biri. Böylesine önemli bir platformda, Real Betis gibi köklü bir futbol kulübüyle iş birliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kaynak : Investinh