SPOR
Giriş Tarihi : 28-03-2021 14:03   Güncelleme : 28-03-2021 14:11

Antalyaspor, kulübe gelir sağlamak için 'bayrak kampanyası' başlattı

Fraport TAV Antalyaspor, Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasından önce kulübe gelir sağlamak adına kentte bayrak kampanyası başlattı.

Antalyaspor, kulübe gelir sağlamak için 'bayrak kampanyası' başlattı

Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre Antalyaspor'un, Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde şehri ayağı kaldırmak için harekete geçtiği aktarıldı.

Kulübün 55 yıllık geçmişinde ikinci kez Türkiye Kupası finalindeyer alacağı vurgulanılan açıklamada, bu çerçevede hem kenti kırmızı-beyaz renklerle süslemek hem de kulübe gelir sağlamak için "şehir senin, takım senin, kupa senin" sloganıyla bayrak kampanyası başlatıldığı aktarıldı.

Kampanyaya, Antalyaspor'u desteklemek isteyen herkesin katılabileceği belirtilen açıklamada, şu sözler kullanıldı:

"Kampanya ile 5 bin büyük bayrak asılması hedefleniyor. Kampanya çerçevesinde kentin sanayici ve iş insanlarının yanı sıra evlerinin balkonlarını ve iş yerlerini Antalyaspor bayrakları ile süslemek isteyenler için farklı bayrak satışları gerçekleştirilecek. Kampanya çerçevesinde 3 farklı bayrak satışı gerçekleştirilecek. Bayrakların ilki 4x6 metre ebadında olacak. Caddelerde dalgalanacak olan bayrağın üst kısmında #KupaSeninAntalya, orta kısmında Antalyaspor arması, alt kısmında ise katkı koyan firmanın ismi yer alacak. Bu bayrak 5 bin liradan satılacak. İkinci bayrak, kentin önemli cadde ve sokaklarında yer alan elektrik direklerinde yer alacak ve bin lira olacak. Üçüncü bayrak ise biraz daha küçük olacak ve 100 liraya satılacak."