EKONOMİ
Giriş Tarihi : 28-03-2021 13:12   Güncelleme : 28-03-2021 13:22

AnadoluJet yurt dışı uçuşlarda "Bahar Kampanyası" uygulayacak

AnadoluJet başlattığı bahar kapmpanyası  ile İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa havalimanlarından Orta Doğu ve Avrupa’nın birçok noktasına, güvenli ve konforlu seyahat etme fırsatını yolcularına en uygun fiyatlarla sağlıyor.

AnadoluJet yurt dışı uçuşlarda

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklama doğrultusunda kampanyadan yararlanmak isteyen yolcuların, 28-30 Mart'ta THY internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden bilet satın almaları gerekiyor.

Yolcular, biletleriyle 11 Nisan-31 Mayıs'ta Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgesindeki 6 noktaya (Priştine, Saraybosna, Tiflis, Kiev, Moskova, Bakü) 40 dolardan, Orta Avrupa'daki 13 noktaya (Amsterdam, Basel, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Stuttgart, Viyana, Zürih) 49 dolardan, Kuzey ve Güney Avrupa'da 5 noktaya (Londra, Kopenhag, Milano, Paris, Lyon) 59 dolardan, Orta Doğu'da 7 noktaya (Bağdat, Dubai, Erbil, Kuveyt, Urumiye, Tahran, Tel Aviv) 69 dolardan başlayan fiyatlarla uçuş yapabilecekler.

AnadoluJet'in İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa merkezli yurt dışı uçuşlarında geçerli olan kampanyaya, Kuzey Kıbrıs uçuşları dahil edilmiyor.